Korona Europy, Klub Zdobywców Korony Europy, książeczka Korona Europy, odznaka Korona Europy, idę w góry, Beskid Śląski, Polska turystyka, Wisła, Szczyrk, Ustroń, Czantoria, Stożek, Równica, Barania Góra, Skrzyczne, GOPR, PTTK, PTT, schronisko góra, idę w góry... Beskid Śląski, strona dla pasjonatów gór, cieszyć się życiem
simple site maker

© Copyright Korona Europy & CS & RK 2019 - All Rights Reserved

Klub Zdobywców Korony Europy

Mobirise

Motto

W życiu często tak bywa, iż po zakończe-niu pewnego etapu pojawia się myśl: co dalej? Przecież trzeba się piąć wyżej, wyznaczać sobie nowe cele i realizować je. Tak też zrodziła się idea założenia Klubu Zdobywców Korony Europy.
Po zakończeniu projektu Korona Gór Polski postanowiliśmy zrobić coś więcej, wyruszyć na podbicie Europy i zdobyć 46 najwyższych szczytów poszczególnych państw europejskich. Niektóre z nich, jak przykładowo Wzgórze Watykańskie, ma tylko 75 m n.p.m. więc jest osiągalne dla każdego. Są też jednak i takie, które wy-magają sporego wysiłku i bardzo dobrej kondycji. 

Mobirise

c.d.

W celu motywacji do dalszego podróżowania, dokumentowania swoich osiągnięć, rywalizacji, a przy tym też dobrej zabawy powstała książeczka „Korona Europy” i jako tzw. "wisienka na torcie" - odznaka „Korona Europy”.
Klub Zdobywców Korony Europy wyznaje motto, iż „idziemy w góry cieszyć się życiem”. Tam odpoczywamy na łonie natury, gubiąc czasem po drodze zbędne kilogramy, tam rodzą się nowe pomysły,
a nieraz też nowe przyjaźnie. Ale przede wszystkim jesteśmy aktywni, ambitni, pomocni i chętni do działania.
Dołącz do nas i ciesz się życiem!

Mobirise

Dane kontaktowe

adres:
Klub Zdobywców Korony Europy
43-100 Tychy
ul. Dąbrowskiego 40
skr. poczt. 105

email:
koronaeuropy@idewgory.pl
witryna:
www.idewgory.pl
fb:
facebook.com/idewgory

Serdecznie zapraszamy do zdobywania Korony Europy!